لوگانو

درباره لوگانو

لوگانو -  منطقه تیچینو

محل تلاقی کیفیت سوییسی و سبک زندگی ایتالیایی

Ticino که در جنوبی ترین نقطه ی سوییس واقع شده، سرزمین تضادهاست؛ تنها استانی ست که به طور کامل در جنوب کوه های آلپ قرار گرفته و تنها مکانی در کل سوییس محسوب می شود که با وجود استفاده ی گسترده ی زبان انگلیسی، زبان اصلیشان ایتالیایی ست. این سرزمین تضادهای طبیعی، طیف وسیعی از نمادهای اروپایی را در دل خود جای داده است : یخچال های طبیعی خیره کننده، دره های وحشی آلپ، تپه های سرسبز جایی که زیتون و انگور پرورش می یابد و پوشش گیاهی نیمه گرمسیری در پارک های گیاه شناسی کنار دریاچه، تاریخ، فرهنگ، آشپزی عالی و زبان این منطقه با مناطق نزدیک مرز ایتالیا در هم می آمیزد و ترکیبی از جادوی مدیترانه ای، شیوه ی زندگی با هنر آشپزی و معماری منحصربه فرد، کیفیت سوییسی، دقت و تمیزی  را ارائه می دهد. بهترین زمان برای مسافرت به این منطقه بین ماه های آوریل و اکتبر است. Ticino همان قدر که با منظره های رمانتیک، کشتی های آرام و مراکز خریدش مناسب افراد تازه ازدواج کرده است. برای خانواده ها  نیز شادی به ارمغان می آورد؛ خانواده ها می توانند از فعالیت های متنوعی لذت ببرند مانند بازدید از پارک مینیاتوری سوییس، پارک ماجراجویی، پارک آبی، قطار کوهستانی بی نظیر، کارخانه های شکلات سازی و ده ها فعالیت دیگر .

جاذبه ها :

Lugano بزرگ ترین و شناخته شده ترین شهر منطقه ی Ticino:

این شهر که به دریاچه ی زیبا، کیفیت بالای زندگی و فعالیت های اقتصادی اش شهره است، به خاطر مناظر طبیعی، پارک ها، باغ های گل و ویلاهای باشکوه تاریخی اش تا ابد در ذهن ها می ماند.

آب و هوای این شهر، در بیشتر طول سال مطبوع و معتدل است. Lugano به خاطر وجود دریاچه اش بسیار مشهور است. در اطراف دریاچه، می توان در بین کافه ها و رستوران های قدمی زد، هوای تازه تنفس و چهره های گشاده اهالی را ملاقات کرد.

در خیابان های Nassa:

یک پیاده راه بلند با مغازه های تخصصی و خاص و بوتیک های معروف از لوئیس ویتون تا کارتیر است، هم کودکان و هم بزرگسالان جذب خواهند شد.

در بیست کیلومتری Lugano، مرکز خرید مجلل و لوکس Fox Town، بزرگترین مرکز خرید Outlet در جنوب اروپا قرار دارد. بیش از 160 مغازه میزبان 250 مارک بین المللی است.

در فاصله ی کوتاهی از Lugano، شهر Bellinzona با سه قلعه ی قرون وسطایی، شهر Ascona و Lucarno در سواحل   دریاچه ی Maggiore قرار دارد.