ژنو

درباره ژنو

ژنو یكی از شهرهای  بین المللی و تاریخی و زیبائی سوئیس است كه2000 سال قدمت دارد. در سال 1864 میلادی صلیب سرخ برای اولین بار در ژنو به وجود آمد در حال حاضر مركز 200 ارگان بین المللی و همچنین مقر سازمان ملل اروپا میباشد. موزه هنر وتاریخ آن معروف است و سالیانه نمایشگاههای بین المللی زیادی در این شهر برگزارمیشود.برای سفر به ژنواز تهران میتوان از شركت هواپیمایی تركیش ولوفتانزا استفاده نمود و از سایر كشورهای اروپایی  با شركت های هواپیمایی مختلف  یا قطار می توان به ژنو سفر كرد.

 

شهری که چشم ها را به خود خیره می کند

این شهر با طبیعت بی مانندش و تجربه ای فراموش ناشدنی به مقصدی برتر و با استانداردهای بالا با فاصله ای بسیار زیاد، از دیگر مقاصد تبدیل شده است. جای شگفتی نیست که ژنو برای بار دوم از طرف سازمان معتبر جوایز سفر جهانی (WTA ) به عنوان " یکی از مقاصد پیشروی گردشگری در اروپا 2015 " معادل با جایزه اسکار در صنعت توریسم انتخاب شد.

ژنو به همه خوشامد می گوید !

شما چه خواهان یک گشت دریایی عاشقانه، خریدهای گران و لوکس، درمان،هنر غذاخوری باشید و چه به دنبال تجربه های اکتیو با فعالیت هایی در فضای بازو یا گشت روزانه در آلپ باشید، ژنو تمام آنچه را که خواهانش هستید و حتی بیشتر به شما تقدیم می کند. فستیوال های موسیقی، فیلم و فرهنگی در کنار گنجینه ای از موزه ها و رویدادهای مهم بین المللی، این شهر را به کانون توجه در طول سال مبدل کرده است.

جاذبه ها :

  • نمایشگاه بین المللی خودروی ژنو به عنوان یکی از رویدادهای معتبر مرتبط با اتومبیل را از دست ندهید . (اوایل مارس)
  • فستیوال ژنو : این رویداد از آخر ژوئیه تا اواسط اوت جریان دارد. این فستیوال معمولا با یک آتش بازی مهیج همراه می شود.
  • شهر بین المللی ژنو، بین المللی ترین شهر در جهان است. این شهر با وجود تنها 190 هزار ساکن، مقر 35 سازمان بین المللی و 250 سازمان غیردولتی مانند صلیب سرخ، سازمان ملل و سازمان اروپایی پژوهش های هسته ای است.
  • ژنو یکی از ده شهر اول جهان از نظر سطح بالای استانداردهای زندگیست. شهر ژنو یک بعد برجسته ی انسانی دارد.
  • خرید، هنر خوراک شناسی، فرهنگ، آرامش : همه و همه در این سفر مهیاست.