کرانز- مونتانا

درباره کرانز- مونتانا

واحه ای پرتجمل در شکوه طبیعت آلپ

Crans – Montana در آفتابی ترین بخش سوییس، در قلب آلپ بین کوههای Matterhorn و Mont Blanc واقع شده است. دشت های مطبق در بالای دره ی رود Rhone با انبوهی از دریاچه ها، آب و هوای فوق العاده معتدل، پاکی هوا و منظره ای خیره کننده از قلل جنوبی آلپ، شهر Crans – Montana را به بهشت تعطیلات تبدیل کرده است. تابستان در این منطقه به اندازه ی زمستان شگفت انگیز است و همیشه فعالیتی سرگرم کننده برای انجام دادن وجود دارد. فعالیت های  سرگرم کننده اش در کوه ها و یا گشتن در مراکز خرید لوکس و برندهای مشهورش، از دهکده ها تا یخچال هایش در ارتفاع 3000 متری، همه و همه Crans – Montana را به مقصد مورد علاقه ی همه اعضای خانواده بدل کرده است. Crans – Montana میزبان جندین مدرسه ی مشهور است مانند The British Curriculum International Regent college و Les Roches International School of Hotel Management . این مدارس، یک محیط آکادمیک ویژه ای را در قلب کوه های آلپ سوییس به وجود آورده اند.

جاذبه ها :

در تابستان کودکان و نوجوانان سراسر جهان، تعطیلات خود را با کشف تازه ها، تمرین ورزش های جدید یا قدیمی و تقویت زبان با حضور در اردوی بین المللی تابستانی La Moubra سپری می کنند.

چشیدن پنیر سنتی " راکلت " که در مراتع به عمل می آید و با گوشت گاوخشک شده در هوای آزاد میل می شود، سراسر لطف است.

گلف :

زمین Severiano Ballesteros با 18 حفره و زمین jack Nicklaus با 9 حفره، چشم اندازی شگفت انگیز از Matterhorn تا Mont Blanc را عرضه می کند.

خرید :

Crans- Montana تنها بهشت خریداران آلپ در فاصله ی چندین مایلی در اطراف است.

ارتباط نزدیک با طبیعت با اقامت در خانه های مناسب خانواده در این منطقه : هم می توان از شنا در پنج دریاچه لذت برد، هم در جنگل های کوهستانی معطر با شبکه ای از پیاده روها قدم زد و در پایان دریک خانه ی دنج روستایی شب را گذراند.